Image Alt

Výroba pralinek

Tradiční výroba pralinek s.r.o.

Při výrobě našich pralinek používáme tradiční čokoládové receptury s použitím speciálních forem. Výjimečnost výroby pralinek je především v kvalitě základní suroviny, kterou je pravá čokoláda. Jedinečnost našich pralinek spočívá v rozmanitosti chutí a lesku.
Denně vyrobíme v naší pralinkárně 5 kg pralinek, které jsou s láskou Vám zákazníkům ihned nabízeny. Pro Vaši představu 1 kg pralinek je cca 90 kusů. Ročně je smlsáno přes 1500 kg pralinek z nichž Vaše nejoblíbenější byla pralinka z mléčné čokolády s kousky vlašských ořechů.

Objednávky

+420 461 311 400

Kde můžete ochutnat?

Kavárna Chocco Caffé
Smetanovo náměstí 110, Litomyšl

Výroba dortu Chocco Caffe Litomyšl

Proces výroby

Výroba pralinek

1.

Výběr čokolády

Cesta k lahodným pralinkám začíná u vždy u správného výběru čokolády. Zakládáme si na kvalitě, a proto používáme tu nejkvalitnější čokoládu ze zahraniční produkce. Stejný důraz klademe také při výběru vhodných ingrediencí používaných při výrobě náplní. Jde o dokonalou a vyváženou harmonii chutí, a tu naše dámy ve výrobně umí.

2.

Temperování čokolády

Všichni známe čokoládu jako chuťově a tvarově dokonalý monolit, který nám obalí nervy a zpříjemní den. A právě díky temperování čokolády dosáhneme dokonalého souznění všech krystalků čokolády. Jako skládačka se složí a vytvoří zářivý lesk, typické puknutí při zlomu čokolády a hlavně chuť.

Výroba čokolády
Výroba čokolády

3.

Plníme formičky

Chuť je jeden ze smyslů, všichni ale víme, že vybíráme očima a tvarová dokonalost je to, co chceme. Připravenou čokoládou plníme vybrané formičky pralinek a následně koncertujeme se všemi možnými příchutěmi ingrediencí. Naše ženy to umí dokonale.

4.

Formujeme ideální tvary

Každá pralinka má svůj příběh. Za každou je velká práce, o každou se staráme tak, aby přinesla dokonalý čokoládový sen nejen nám, ale hlavně vám zákazníkům.Těší nás přinášet štěstí a čokoláda je výborný prostředník.

Výroba pralinek
Nabídka pralinek Chocco Caffé

5.

Pultový prodej

Pultový výběr je opravdu obrovský a my chápeme, že vám mysl nedovolí ochutnat všechny naše pralinky. Nezoufejte ale, nikam vám neutečou a my vás tu vždy rádi uvidíme. Sejdeme se na adrese Smetanovo náměstí 110, v Litomyšli.

Piktogram

Ruční výroba

Poznejte, jak doopravdy chutná pravá čokoláda

Piktogram Kakaové boby

Kakaové boby

Vytváříme kombinace čokolád, které si zamilujete

Piktogram Kakaové boby

Přírodní vanilka

Pravá vanilka je důležitou ingrediencí skutečných čokolád

Piktogram máslo

Kakaové máslo

Další důležitá ingredience našich lahodných čokolád