Valentýnské pralinky

Pánové, chystáte na sv. Valentýna pro své drahé polovičky speciální překvapení?
Chcete jim kromě květin darovat i něco speciálního? Něco, čím jim uděláte opravdovou radost?
Našli jsme pro vás řešení, a nejen tak ledajaké.

Čokoládové překvapení

Zastavte se do naší kavárny Chocco Caffé Litomyšl, protože by vám určitě neměla ujít naše speciální, valentýnská, edice pralinek. Již nyní můžete v naší kavárně ochutnat lahodné pralinky ve tvaru srdce, které vás ohromí svojí chutí, ale i elegantností. Pralinky jsou vyrobené ze všech tři druhů čokolády (hořké, mléčné a bílé) a vytvořené pomocí speciálních formiček.

Kromě standardní nabídky tak můžete ochutnat hořkou pralinku ve tvaru srdce a s krásným nápisem nebo pralinku s ladnými tvary a výplní z bílé čokolády. Co vám budeme povídat, opravdu se nám povedly a rozhodně jimi nic nezkazíte.

Slova jsou výstižná, všemocná, ale zkusili jste je někdy podpořit, třeba čokoládou nebo pralinkami? Valentýn není jen svátkem zamilovaných, je to svátek lásky a my jsme našli cestu, jak můžete vašim blízkým sdělit, že je máte rádi.

Dárek pro všechny


Pokud nevíte, jaký druh vaše přítelkyně, manželka či maminka preferujte, nevadí. Všechny druhy pralinek vám nabalíme do krásné krabičky a ozdobíme elegantní stuhou.

Prožijte krásného Valentýna s pralinkami od Chocco Caffé Litomyšl. Garantujeme, že uděláte radost komukoliv. Budeme se na vás těšit.